Ignite 2022 pierwszym fizycznym wydarzeniem Microsoftu od pandemii

Ignite 2022 pierwszym fizycznym wydarzeniem Microsoftu od pandemii

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:08
27.07.2022
294 wyświetlenia

Od wiosny 2020 roku wszystkie wydarzenia Microsoftu — w tym deweloperskie i partnerskie konferencje — odbywają się w trybie wirtualnym. Powrót do w pełni osobistej formuły ma nastąpić dopiero jesienią tego roku. Jako że restrykcje związane z COVIDem są już praktycznie żadne, uczestnicy będą mogli spotkać się na najbliższej edycji Ignite.

Microsoft Ingite 2022 odbędzie się w dniach 12-14 października w Seattle. Uczestnicy będą mogli wziąć udział na miejscu w wydarzeniu osobistym, jak również oglądać transmisje online. Hasłem konferencji jest "The best of what's next", co jak zwykle oznacza, że czekają nas wglądy w przyszłość. Microsoft mówi o możliwościach eksploracji ostatnich innowacji, dowiadywania się rzeczy od ekspertów i partnerów, podnoszenia swoich umiejętności i tworzenia połączeń z ludźmi z całego świata.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w treningach, demonstracjach na żywo, zyskać dostęp do ekspertów, wchodzić w interakcje z twórcami i profesjonalistami, połączyć się ze światową społecznością, a także zyskać dostęp do lokalnej zawartości (po francusku, niemiecku, japońsku, chińsku lub hiszpańsku).

Mimo powrotu do otwartej formuły liczba miejsc w Seattle Convention Center będzie ograniczona. Rejestracja na wydarzenie in-person zostanie otwarta w sierpniu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://ignite.microsoft.com/en-US/get-help

Polecamy również w kategorii Microsoft