Grand Theft Auto V z ekskluzywną zawartością na Xbox Series X i PlayStation 5

Grand Theft Auto V z ekskluzywną zawartością na Xbox Series X i PlayStation 5

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:22
12.06.2020
1251 wyświetlenie

W świecie gamingu niewiele jest fenomenów, które mogą równać się GTA. Rekordzistką jest zwłaszcza piąta część serii, która ma już swoje lata na karku, ale jej popularność nie słabnie. Przeciwnie, wydany w 2013 roku Grand Theft Auto V do tej pory jest jednym z najlepiej sprzedających się w tytułów. W tym roku trafił już do biblioteki Xbox Game Pass, a później został udostępniony za darmo w Epic Games Store.

Rockstar szykuje tymczasem kolejne nowości w popularnej grze akcji, tym razem przeznaczone dla posiadaczy konsol nowej generacji. Aktualizacje dla Xbox Series X i PlayStation 5 mają być gotowe w 2021 roku. Jak podaje producent, będą zawierać szereg usprawnień technicznych, wizualnych ulepszeń i zwiększenia wydajności, aby w pełni wykorzystać najnowszy sprzęt, sprawiając, że gra będzie piękniejsza i bardziej responsywna niż kiedykolwiek.

Studio zamierza dodać zawartość do GTA Online na nowe konsole i pecety, a także wydać je jako samodzielną grę. Sieciowa wersja gry będzie również dostępna za darmo przez trzy pierwsze miesiące dla posiadaczy PS5. Każdego miesiąca członkowie PlayStation Plus będą też dostawać miliony wirtualnej gotówki w grze. Nie ujawniono jeszcze ceny poza promocją. Niewiele pokazuje również zwiastun (powyżej), na którym niestety pokazany jest gameplay na istniejących konsolach.

GTA Online jako samodzielna gra ma trafić na konsole w drugiej połowie przyszłego roku. Nie zapowiada się raczej na to, by posiadacze obecnych konsol mogli liczyć na darmową aktualizację lub cokolwiek w tym stylu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/grand-theft-auto-v-is-coming-to-xbox-series-x-and-ps5-with-exclusive-content

Polecamy również w kategorii Gry