Gdzie się zapisują zdjęcia?

Gdzie się zapisują zdjęcia?

 Damian Więcławek
Damian Więcławek
00:00
14.05.2017
9556 wyświetleń

Tak naprawdę zdjęcia zapisywane są w różnych lokalizacjach. Wszystko zależy od tego, jaki typ zdjęć chcemy zobaczyć. Inaczej zapisywane są zdjęcia robione podczas rozmowy, a inaczej wysłane jako załącznik. Dlatego w tej poradzie pokażemy, gdzie znaleźć zdjęcia.

Zdjęcia z wideorozmowy

 1. Dosłownie w kilku krokach jesteśmy w stanie znaleźć nasze zdjęcia zapisane podczas rozmowy. Wystarczy, że przejdziemy na zakładkę Widok i klikniemy Galeria zdjęć.
 2. gdzie są zdjęcia

 3. Będąc w galerii, widzimy wszystkie zapisane obrazy. Aby przejść do ich lokalizacji, wystarczy najpierw kliknąć jedno wybrane zdjęcie.
 4. gdzie się zapisują zdjęcia

 5. Pozostało kliknąć przycisk Zlokalizuj znajdujący się u dołu okna.
 6. gdzie są zapisane zdjęcia

Zdjęcia/obrazy jako załącznik

Wszystkie zdjęcia wysłane podczas rozmowy jako załącznik możemy znaleźć w historii rozmów. Może się zdarzyć jednak tak, że nie pamiętamy, od kogo dostaliśmy wiadomość bądź została ona usunięta. Na szczęście wszystkie obrazy zapisywane są na dysku twardym komputera.

 1. Aby odnaleźć obrazy wysłane podczas rozmowy, musimy przejść do konkretnego folderu. Możemy to wykonać na dwa sposoby:
  • Naciskamy klawisz Win + R, wpisujemy %appdata%/Skype\[nazwa_użytkownika]\media_messaging\media_cache_v3 i zatwierdzamy klikając OK.
  • Przechodząc do dowolnego folderu i wpisując w pasku adresu %appdata%/Skype\[nazwa_użytkownika]\media_messaging\media_cache_v3, a następnie klikając przycisk strzałki Przejdź do bądź naciskając Enter.
  • gdzie są załączniki


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Porady Skype