Facebook Beta w wersji 10.0 już dostępny dla Windows 10 Mobile

Facebook Beta w wersji 10.0 już dostępny dla Windows 10 Mobile

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:27
22.10.2015
2740 wyświetleń

Najnowsza wersja aplikacji Facebook Beta wniosła sporą liczbę nowych funkcji i poprawek wizualnych. Aktualizacja trafiła do Windows Phone 8.1 pod koniec ubiegłego tygodnia. Obecnie jest już dostępna i kompatybilna także z Windows 10 Mobile. Na jakie nowości mogą liczyć użytkownicy?

Na początku warto zaznaczyć, że tuż po premierze wersji 10.0 wielu użytkowników Windows Phone skarżyło się na problemy z pobraniem i zainstalowaniem aktualizacji. Problemy te - jak donosi portal Windows Central - zostały najwyraźniej rozwiązane. Początkowa lista nowości obejmowała nowe opcje uprawnień i ustawień danych, wsparcie dla interaktywnych powiadomień, możliwość przeniesienia ustawień Facebooka na inne urządzenie, połączone z tym samym kontem Microsoft, możliwość tworzenia i edytowania postów z różnych urządzeń oraz wsparcie dla naklejek w komentarzach. Jeśli zaś chodzi o zmiany kosmetyczne, pojawiły się m. in. nowe animacje dla otwierania i zamykania obrazów.

Facebook

Facebook Beta to - jak głosi opis - "sprawna i wydajna aplikacja do utrzymywania kontaktów ze znajomymi. Zobacz, co porabiają Twoi znajomi, publikuj aktualizacje, zdjęcia i filmy, otrzymuj powiadomienia o polubieniach i komentarzach pod swoimi wpisami. Sprawdzaj, co nowego u znajomych z Facebooka, z poziomu aplikacji Kontakty i synchronizuj zdarzenia na Facebooku z aplikacją Kalendarz. Dziękujemy za udział w testach wersji beta i pomoc w usprawnianiu aplikacji Facebook w systemie Windows Phone. Pomóż nam ulepszyć tę aplikację, wysyłając opinię (Ustawienia > Opinia)". Pełna lista zmian w wersji 10.0 na urządzenia z Windows 10 obejmuje:

  • Nowy wygląd w systemie Windows 10
  • Interfejs użytkownika dostosowany do większych ekranów
  • Interaktywne powiadomienia
  • Usprawniona nawigacja
  • Ulepszone przeglądanie zdjęć
  • Wbudowany odtwarzacz filmów i ulepszona obsługa wideo
  • Poprawiona funkcja lokalizacji
  • Więcej wersji językowych
  • Obsługa logowania jednokrotnego w menedżerze kont internetowych

Aplikację Facebook Beta na urządzenia przenośne i komputery PC z Windows 10 pobierzemy bezpłatnie ze Sklepu Microsoft.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/facebook-beta-version-100-reportedly-now-available-to-all-users-of-windows-10-mobile

Polecamy również w kategorii Facebook