Excel z nowym łącznikiem z Dataverse (Office Insider build 15225.2009)

Excel z nowym łącznikiem z Dataverse (Office Insider build 15225.2009)

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:51
11.05.2022
1851 wyświetlenie

Microsoft 365 zaliczył pierwszą w tym miesiącu aktualizację w Windows Current Channel (Preview) w ramach programu Office Insider. Wśród nowości znajdziemy funkcję importowania danych z Microsoft Dataverse w Excelu oraz rozszerzone wsparcie dla klientów biznesowych w chronionych kanałach w pakiecie Office. Szczegóły poniżej.

Lista zmian w Office Insider Version 2205 (Build 15225.20092)

Nowości w programie Excel

  • Importowanie danych biznesowych z Microsoft Dataverse: Łącznik Dataverse to funkcjonalność pozwalająca łączyć się z ważnymi danymi biznesowymi i importować je do Excela z usługi Microsoft Dataverse. Aby z niej skorzystać, na wstążce Dane kliknij Pobierz dane > Z Power Platform > Z Dataverse.
  • Łącznik Dataverse w Excelu - pobieranie danych

Nowości w pakiecie Office

  • Rozszerzone wsparcie kontekstowe dla klientów biznesowych w chronionych kanałach: Funkcja ta rozszerza obecne możliwości, które pomagają użytkownikom czerpać najwięcej korzyści z Office'a poprzez zarządzane doświadczenia w chronionych kanałach. Doświadczenie to pomaga użytkownikom odkrywać i korzystać z funkcji pakietu, które są związane z kontekstem ich przepływów pracy, pozwalając im zwiększyć swoją produktywność.
  • Wsparcie kontekstowe dla klientów biznesowych w Microsoft 365

Sprawdź również nowości z zeszłego miesiąca:


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://insider.office.com/en-us/releasenotes/windows/slow

Polecamy również w kategorii Office 365