Dziś ruszyła wstępna rejestracja na Microsoft Ignite 2017

Dziś ruszyła wstępna rejestracja na Microsoft Ignite 2017

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
21:37
30.09.2016
1763 wyświetlenia

Microsoft Ignite 2016 powoli dobiega końca. Dziś ostatni dzień konferencji, która rozpoczęła się w poniedziałek, i której główne keynote'y szczegółowo relacjonowaliśmy na łamach CentrumXP. Następna edycja za rok, jednak wstępna rejestracja rozpoczęła się już dzisiaj! Microsoft zdradził także lokalizację Ignite 2017.

Ignite zyskał ogromną przychylność słuchaczy i partnerów, przez co wpisuje się w kalendarz najważniejszych konferencji Microsoft - wraz z WPC i Build. Druga edycja wydarzenia upłynęła pod znakiem chmury, sztucznej inteligencji i jej demokratyzacji. "Najlepsze i najbystrzejsze umysły zbiorą się w jednym miejscu, by mówić o infrastrukturze chmury, zarządzaniu, produktywności, big data, internecie przedmiotów, zunifikowanych formach komunikacji, mobilności i nie tylko. Witajcie, myśliciele. I bądźcie gotowi na sprawdzenie, co możliwe jest dzisiaj, i co będzie możliwe w przyszłości" - takimi słowami zapraszano widzów na Ignite 2016 w Atlancie. Podobnego ujęcia najnowszych technologii możemy spodziewać się także w przyszłym roku!

"Podczas gdy Microsoft Ignite 2016 zbliża się do końca, odjazdowo było prowadzić go w tym roku. Dostaję jednak wciąż pytanie, co z przyszłym rokiem? Z radością mogę ogłosić, że za rok spotkamy się w Orlando, w stanie Floryda, w dniach 25-29 września, na Microsoft Ignite 2017. To będzie świetny czas. Wstępna rejestracja jest już otwarta, więc możecie z niej skorzystać i zarezerwować miejsca, a także wybrać hotel. Nie mogę się doczekać, by znów was zobaczyć jako gospodarz na Microsoft Ignite 2017. Do tego czasu będziemy w kontakcie, a potem zobaczymy się w Orlando" - mówi Julia White, CVP w Microsoft i tegoroczna gospodarz konferencji.

Jak głosi opis formularza przed-rejestracyjnego: "Zapisz się, by w marcu zyskać dostęp do wczesnej rejestracji i móc wybrać najlepszy hotel. Dołącz do nas na Microsoft Ignite w Orlando, 25-29 września 2017 roku".


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/you-can-pre-register-now-for-microsofts-ignite-2017-conference-in-orlando-florida

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne