Menu kategorii
 • Czytelne powiadomienia z Outlook na Apple Watch

  Czytelne powiadomienia z Outlook na Apple Watch

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  17:08
  21.05.2019
  494 wyświetlenia

  Smartfony, czyli w zasadzie mocno zminiaturyzowane komputery, zapewniają nam sporą mobilność, kiedy jesteśmy gdzieś w drodze albo zwyczajnie nie chce nam się włączać komputera. Na telefonie możemy spokojnie używać poczty Outlook i innych aplikacji Office. Jednak i telefon nie jest królem mobilności. Na szczycie tej hierarchii stoją smartwatche, bo jednak smartfon nie zawsze jest pod ręką, a smartwatch jest po prostu... na ręce.

  Smartwatch często traktowany jest jako dopełnienie smartfona. Kiedy nie możemy albo zwyczajnie nie chcemy wyciągać pięciocalowej "cegły" z kieszeni, by sprawdzić powiadomienie, możemy je odczytać właśnie na inteligentnym zegarku. Ale czy zawsze jest to tak samo wygodne? No właśnie nie zawsze. Z tego właśnie względu Microsoft wypuścił nową aktualizację Outlook na iOS, która zmienia numer wersji na 3.24.0. Wprowadza ona zmianę sposobu wyświetlania powiadomień na Apple Watch, które zostały specjalnie przeprojektowane, by stały się bardziej czytelne.

  Outlook - powiadomienia

  Powiadomienia - zwłaszcza te od Kalendarza - są teraz bardziej szczegółowe, a nowe maile wywołują na zegarku wibracje. Ważne wiadomości, przypomnienia i lokalizacje nadchodzących spotkań staję się lepiej widoczne. Microsoft Outlook na iPhone'a, iPada i Apple Watch pobierzemy bezpłatnie z Apple App Store.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://mspoweruser.com/outlook-for-ios-updated-with-apple-watch-improvements/

  Polecamy również w kategorii Outlook