Menu kategorii
 • Czy Microsoft jeszcze dba o mobilną Dziesiątkę? Chyba nie

  Czy Microsoft jeszcze dba o mobilną Dziesiątkę? Chyba nie

   Łukasz Klimkiewicz
  Łukasz Klimkiewicz
  11:00
  09.11.2018
  614 wyświetlenia

  Według zapowiedzi Microsoftu mobilny Windows 10 w wersji Enterprise będzie wspierany do czerwca przyszłego roku. Można więc założyć, że przynajmniej do tego czasu deweloperzy będą interesować się tym, co dzieje się z systemem, a nad aktualizacjami będą pracować z dbałością o szczegóły. Okazuje się, że deweloperów nie interesuje już to, co dzieje się z ich mobilnym systemem.

  Redaktorzy serwisu AllAboutWindowsPhone, którzy nadal pieczołowicie śledzą losy mobilnej Dziesiątki i dokładnie sprawdzają każdą nowość, twierdzą, że z aktualizacji na aktualizację system działa coraz gorzej i ma coraz więcej błędów. Jako przykład podają ostatnie poprawki w Sklepie, a aktualizację podsumowują słowami - najprawdopodobniej nikt z Microsoftu nie zechciał wziąć do ręki urządzenia i sprawdzić, czy ta aktualizacja faktycznie działa.

  Błędy w Sklepie Windows 10 Mobile EnterpriseBłędy w Sklepie Windows 10 Mobile Enterprise

  W czym problem? Na udostępnionych zrzutach ekranu widać, że menu hamburgera ukrywa się pod paskiem statusu, przez co aktywowanie menu jest utrudnione. Przyciski funkcyjne nachodzą na siebie, a niektóre mają taki sam kolor jak kolor tła, przez co w ogóle ich nie widać. Cały tekst napisany jest w bardzo prześmiewczym tonie, ale wygląda na to, że redaktorzy AllAboutWindowsPhone mają już dość lekceważenia systemu, który według oficjalnych danych ma otrzymywać aktualizacje do czerwca przyszłego roku.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: http://allaboutwindowsphone.com/news/item/23268_Shock_Store_news_Microsoft_car.php

  Polecamy również w kategorii Windows 10 Mobile