Clippy powraca w Halo Infinite

Clippy powraca w Halo Infinite

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:23
05.05.2022
1624 wyświetlenia

Clippy, Pan Spinacz czy Asystent Office — niezależnie od nadanego mu imienia jest sławnym narzędziem, które przez jednych zostało znienawidzone, a inni wspominają je z nostalgią. Tak czy inaczej Clippy stał się pewnego rodzaju znakiem rozpoznawczym Microsoftu i pakietu Office. Dziś pojawia się on już tylko w easter eggach, a ostatni z nich trafił do Halo Infinite.

Ostatnim razem Pan Spinacz został na chwilę wskrzeszony w Microsoft Teams, kiedy to w 2019 roku można było pobrać naklejki z jego podobizną. Okazyjnie pojawiał się też na paru grafikach od Microsoft Design. Teraz bohater starych Office'ów zyskuje kolejne życie w Halo Infinite jako... zawieszka do karabinu ("Clippy"), nameplate i emblemat na pancerzu ("Clipster").

Póki co nie ma jeszcze możliwości sprawdzenia tego w grze, bowiem deweloper, studio 343 Industries, poinformowało, że itemy "będą wydane podczas Season 2". Prawdopodobnie będzie można je zakupić poprzez mikrotransakcje w grze.

Clippy został uśmiercony w 2001 roku wraz z premierą Office XP, niemniej jednak po ponad 20 latach nie został zapomniany. Dowiedz się więcej o jego historii z naszego artykułu: Sinofsky opowiada o Panu Spinaczu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-has-resurrected-clippy-in-halo-infinite/

Polecamy również w kategorii Gry