Będą nowe Lumie z Windows Phone 8.1 i kilkoma nowościami

Będą nowe Lumie z Windows Phone 8.1 i kilkoma nowościami

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
22:28
14.11.2013
4054 wyświetlenia

Nokia jeszcze nie wydała aktualizacji GDR3 dla swoich smartfonów Lumia, Microsoft wciąż pracuje nad Windows Phone 8.1, a już wiadomo, że w przyszłym roku pojawią się dwa nowe modele Lumii dedykowane zaktualizowanemu Windows Phone. Będą też ciekawe nowości.

Dziś w serwisie Twitter pojawiła się wiadomość, że wydaniu Windows Phone 8.1 towarzyszyć będzie premiera dwóch nowych modeli Nokia Lumia o nazwach kodowych Goldfinger i Moneypenny. Informację podał użytkownik Evleaks, który już kilkukrotnie donosił o wydarzeniach związanych z Nokią czy Windows Phone.

Należy się spodziewać, że niedługo Nokia i Microsoft oficjalnie ogłoszą i zaprezentują nowe smartfony. Tymczasem inne źródła donoszą, że Nokia Lumia Goldfinger nie będzie po prostu kolejnym nowym smartfonem. Goldfinger ma być pierwszym urządzeniem Nokii korzystającym z technologii 3D Touch. Taka technologia 3D pozwala na sterowanie telefonem bez dotykania ekranu - podaje serwis The Verge. Dzięki temu za pomocą prostych gestów będzie można uruchamiać aplikacje i swobodnie przemieszać się po opcjach telefonu. Podobne funkcje są już dostępne w Samsungu Galaxy S4.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.theverge.com/2013/11/14/5103516/nokia-goldfinger-windows-phone-8-1-3d-touch

Polecamy również w kategorii Windows Phone