Beats Music w końcu dostępny dla Windows Phone

Beats Music w końcu dostępny dla Windows Phone

 Piotr Maciejko
Piotr Maciejko
12:37
04.02.2014
2416 wyświetleń

Biblioteka dostępnych usług strumieniowania muzyki na Windows Phone powiększyła się o kolejną pozycję. Firma produkująca popularne i cenione słuchawki Beats poinformowała niedawno, że oficjalna aplikacja Beats Music zgodnie z obietnicą jest już dostępna do pobrania w Windows Phone Store.

Na pozostałych platformach – iOS i Andoird – usługa była dostępna już od 24 stycznia. Właśnie wtedy miała się również ukazać na Windows Phone, jednak bez żadnej zapowiedzi, najprawdopodobniej z przyczyn technicznych, przesunięto termin bez wskazania konkretnej daty. Zmartwieni użytkownicy mobilnej platformy Microsoft napisali do twórców aplikacji wiadomość z prośbą o oficjalny komentarz w tej sprawie. Firma Beats zapewniła wówczas, że Beats Music pojawi się w wersji na Windows Phone najprawdopodobniej w tym tygodniu i dotrzymała danego słowa.

Usługa oferuje dostęp do 20 milionów utworów, które można słuchać korzystając z walorów strumieniowania lub pobrać bezpośrednio na urządzenie, aby mieć do nich dostęp bez konieczności łączenia się z siecią. Aplikacja oferuje również możliwość wyszukiwania piosenek na podstawie humoru, aktualnie wykonywanych czynności oraz gustu osoby z którą przebywamy.

Beats Music pozwala też na dzielenie się z przyjaciółmi utworami, albumami i listami odtwarzania przez funkcję natywną, Facebook lub Twitter. Osoby, które chcą wypróbować usługę dostają możliwość używania jej bezpłatnie przez 7 dni (klienci AT&T przez 3 miesiące). Abonament miesięczny jest taki sam, jak w przypadku Xbox Music, czyli 9,99 USD. Niestety Beats Music jest aktualnie dostępne tylko na terenie USA. Spodziewamy się jednak rozszerzenia zasięgu jeszcze w tym roku.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/beats-music/c83f2c04-1925-4568-a032-d20a8803e341

Polecamy również w kategorii Windows Phone