Aplikacja Pogoda dopasowuje się do Windows 11. Nowa funkcja w menu Start

Aplikacja Pogoda dopasowuje się do Windows 11. Nowa funkcja w menu Start

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
15:57
03.01.2022
3103 wyświetlenia

Mimo że od wydania Windows 11 minęło już kilka miesięcy, jeszcze nie wszystkie preinstalowane aplikacje w pełni dostosowały się do stylu wizualnego nowego systemu. Aktualizacje ciągle napływają, a ostatnią z nich otrzymała Pogoda (MSN Weather). Odświeżony wygląd interfejsu mogą już testować Insiderzy.

MSN Pogoda otrzymała aktualizację do wersji 4.53.33420.0 — do pobrania przez Windows Insiderów z Microsoft Store. Według oficjalnej listy zmian do aplikacji trafiły:

  • Nowy design: aplikacja Pogoda została odświeżona wizualnie i wykorzystuje teraz nowy styl graficzny dopasowany do interfejsu Windows 11. Przyciski zyskały zaokrąglone krawędzie, fonty stały się większe i pogrubione, a przyciski kontrolek na stronie ustawień zostały uaktualnione.
  • Lokalizacje w menu Start: gdy przypniemy dodatkowe lokalizacje w menu Start, korespondujące nazwy miast będą wyświetlane, aby ułatwić identyfikację, który link do aplikacji Pogoda odnosi się do którego miasta.
  • Różnego typu poprawki i ulepszenia.

Ulepszenia są na razie dostępne jedynie w kompilacjach Windows 11 w Dev Channel. Aplikację MSN Pogoda można aktualizować bezpośrednio w Microsoft Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowsblogitalia.com/2021/12/msn-meteo-v-4-53-33420-0/

Polecamy również w kategorii Windows 11