Aplikacja Outlook.com dla Androida zaktualizowana

Aplikacja Outlook.com dla Androida zaktualizowana

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
22:24
10.10.2013
2903 wyświetlenia

Outlook.com dla Androida ostatni raz był aktualizowany w maju. Wtedy Microsoft poprawił kilka najważniejszych błędów i dokonał kosmetycznych zmian. Teraz program doczekał się tych samych funkcji co jego odpowiednik dla systemu Windows 8.

Lista zmian została przedstawiona na blogu Outlook.com. Najważniejsza z nich to możliwość pobrania wszystkich wiadomości z serwera poczty, niezależnie od tego kiedy tam trafiły. Kolejna ciekawa funkcja to wyszukiwanie wiadomości, których nie ma na liście w aplikacji, ale znajdują się na serwerze. Te dwie nowości na pewno ułatwią zarządzanie skrzynką odbiorczą i utrzymanie porządku.

Kilka miesięcy temu Microsoft wprowadził do swojej usługi pocztowej możliwość tworzenia dodatkowych adresów - aliasów. Aliasy trafiają teraz do aplikacji w Androidzie i działają też te, ze znakiem '+'. Wśród mniejszych zmian można wymienić możliwość kolorystycznej personalizacji programu oraz funkcję automatycznego odpowiadania na wiadomości, w przypadku pobytu np. na wakacjach.

Microsoft zaznacza przy tym, że cały czeka na wiadomości od użytkowników, w których liczy na nowe pomysły i wskazywanie znalezionych błędów.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://blogs.office.com/b/microsoft-outlook/archive/2013/10/10/server-side-search-and-more-updates-to-outlook-com-android-app.aspx

Polecamy również w kategorii Android