Aktualizacja OneNote dla iPada

Aktualizacja OneNote dla iPada

 Piotr Maciejko
Piotr Maciejko
18:36
28.03.2014
2329 wyświetleń

W tym tygodniu miały miejsce dwa kluczowe wydarzenia dotyczące Office’a. Pierwszym z nich było wydanie pakietu biurowego w wersji dla iPada, drugie natomiast jest pozwiązane z udzieleniem użytkownikom Androida i iPhone’a bezpłatnego dostępu do Office Online. Microsoft nie zamierza jednak na tym poprzestać, firma ogłosiła wydanie aktualizacji OneNote dla iPada.

Wersja 2.2 OneNote jest już dostępna do pobrania w Sklepie iOS. Zmiany dotyczą głównie interfejsu, został on zmodyfikowany w taki sposób, aby nawiązywał do wyglądu pozostałych aplikacji wchodzących w skład Office’a dla iPada. Aktualizacja nie jest dostępna dla użytkowników iPhone’a. Oprócz zmian interfejsu, nowa wersja OneNote poradzi sobie także z automatycznym przycinaniem i wstępną obróbką zdjęć dokumentów i tablic.

Należy przypomnieć, że od niedawna istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z OneNote, jako oddzielnej aplikacji, o okrojonej funkcjonalności. Wszystkie funkcje, w tym wsparcie dla SharePoint i integracja z Outlook, są dostępne tylko dla subskrybentów Office 365 i użytkowników Office 2013.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://itunes.apple.com/us/app/microsoft-onenote-for-ipad/id478105721?mt=8

Polecamy również w kategorii Office