5 niepojętych funkcji Windows Vista

5 niepojętych funkcji Windows Vista

 Adam Stępień
Adam Stępień
08:40
17.05.2008
7311 wyświetlenie
Słaby poziom adopcji Windows Vista w biznesie można zawdzięczać głównie pięciu funkcjom, które sprawiają problemy i wywołują zażenowanie, a nie powinny - twierdzi Microsoft. Dlatego przygotował on dokument, w którym pokazuje, jak radzić sobie z wybranymi niedogodnościami.

Microsoft jest przekonany, że funkcja Kontroli Konta Użytkownika nie jest ciepło przyjmowana przez odbiorców. Podobnie rzecz się ma z zarządzaniem obrazami systemowymi, wyszukiwaniem w systemie Windows oraz nowym modelem sterowników WDDM. Jako ostatnia na "kłopotliwej liście" figuruje architektura 64-bitowa, która sprawia problemy administratorom sieci w instalacji Windows Vista. Microsoft wyciąga rękę w kierunku tak zniesmaczonych użytkowników. W piątek rano dokument był jeszcze dostępny do pobrania, ale po południu - w niewyjaśnionych okolicznościach - został zdjęty z Centrum Pobierania Microsoft.

Miejmy nadzieję, że dokument wkrótce wróci do stanu osiągalności. Póki co Microsoft nie skomentował sprawy jego zniknęcia.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://windowsvistablog.com/blogs/windowsexperience/archive/2008/05/15/5-misunderstood-features-in-windows-vista.aspx

Polecamy również w kategorii Windows Vista