2GB na skrzynkę mailową

2GB na skrzynkę mailową

 Daniel Karcz
Daniel Karcz
00:00
28.04.2007
3029 wyświetleń

Arend Hendricks przedstawiciel europejskiego oddziału firmy Microsoft podczas wywiadu udzielonemu Internet Standard oznajmił, iż usługi Live dla Polski zostaną rozszerzone.

Przypomnijmy, że do tej pory gigant z Redmond wprowadził polską wersję wyszukiwarki Live.com, komunikatora Live Messenger oraz skanera bezpieczeństwa. Na chwilę obecną Microsoft zdecydował się na rozszerzenie istniejącej już oferty o Windows Live Hotmail – skrzynkę poczty mailowej o pojemności 2GB. Standardowo skrzynka przypomina wyglądem popularnego klienta poczty email – Outlooka, lecz istnieje możliwość personalizacji wyglądu skrzynki według uznania i upodobań użytkownika. Po założeniu konta w Windows Live Hotmail użytkownik otrzymuje adres w domenie @hotmail.com.

Jak zapowiada producent Windows Live Hotmail ma współpracować z innymi oferowanymi już przez giganta z Redmond usługami oraz ma być kompatybilna z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi tj. Firefox, Opera oraz oczywiście Internet Explorer. Tą, jak zarówno inne, wcześniej zaoferowane przez Microsoft usługi przetestować można tutaj.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Windows Live