2 gadżety do Windows Sidebar od Microsoft

2 gadżety do Windows Sidebar od Microsoft

 Adam Stępień
Adam Stępień
00:00
06.12.2006
21567 wyświetleń
Microsoft udostępnił do pobrania dwa gadżety do paska Sidebar systemu Windows Vista. Dodatki zapewniają integralność z Microsft Outlook 2007 i debiutują jako pierwsze stworzone przez Microsoft, a nie osoby czy firmy trzecie. Graficznie są one dopasowane do tematu wizualnego pakietu Office użytkownika.

The Outlook Upcoming Appointments to gadżet, który wyświetla na panelu Sidebar - w zależności od konfiguracji dodatku - 3 bądź 5 wpisów odnoszących się do nadchodzących spotkań zapisanych w kalendarzu programu Outlook. Podwójne kliknięcie na dany wpis powoduje automatyczne przekierowanie do stosownego wydarzenia w programie pocztowym.

The Outlook Tasks pokazuje zadania do wykonania, oflagowane kontakty oraz wiadomości e-mail, które można sortować wg daty, kategorii lub prorytetu. Podwójne kliknięcie, podobnie jak w przypadku poprzedniego gadżetu, spowoduje przeniesienie użytkownika do danego wpisu już bezpośrednio w programie Outlook. Możliwe jest również dodanie nowego zadania - służy temu pozycja Type a new task widniejąca w górnej części.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://codeguru.pl/fullnews-1214.aspx

Polecamy również w kategorii Windows Vista