Windows Ugly Sweater powraca z motywem Sapera

Windows Ugly Sweater powraca z motywem Sapera

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 11/30/2021, 7:25 PM

Liczba odsłon: 2402

Pod koniec 2020 roku serca fanów oldschoolowego Microsoftu, pikselozy i świątecznych swetrów podbił Windows Ugly Sweater — wyjątkowy sweter z motywami Windows 95, Windows XP i MS Paint. Po sporym sukcesie tej limitowanej kolekcji gigant postanowił powtórzyć akcję i również w tym roku sprawić radość fanom. Ponownie część dochodu trafi na szczytny cel.

Windows Ugly Sweater to prawdziwy fenomen. Utrzymane w estetyce kampu i ironii swetry zyskały rozgłos na całym świecie i zrobiły Microsoftowi świetną reklamę. Wpłynęły też na postrzeganie marki od bardziej zabawnej strony, pokazując, że gigant z Redmond ma do siebie dystans. W zeszłym tygodniu Microsoft obiecał rzucić coś, co podobno zwali nas z nóg. Szczegóły miały nadejść dzisiaj i oto są... A raczej jest — Microsoft Minesweeper Ugly Sweater!

Microsoft Minesweeper Ugly Sweater

Microsoft Ugly Sweater z motywem Sapera ma wszystko, czego pragną fani retro. Stare logo Windows i przyciski paska tytułu w prawym górnym rogu okna, a raczej swetra, analogowe liczniki z datami 1990 i 2021, żółty smiley face i motyw z Sapera, tyle że pola układają się w choinkę. Na choince znajdują się oczywiście bombki (pozdrawiamy panią Pelagię z tyłu sklepu).

Tym razem Microsoft dzieli się zyskami ze sprzedaży z AbleGamers, inicjatywą tworzącą szanse, które umożliwiają grę, aby walczyć z izolacją społeczną, wspierać społeczności inkluzywne i poprawiać jakość życia osób niepełnosprawnych. Microsoft Minesweeper Ugly Sweater w cenie 74,99 USD jest już dostępny w sklepie Xbox Gear Shop.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia