Więcej zawartości w kanale na stronie wyszukiwania w Outlook na Androida

Więcej zawartości w kanale na stronie wyszukiwania w Outlook na Androida

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 12/5/2022, 3:30 PM

Liczba odsłon: 985

Outlook na Androida otrzymał aktualizację do wersji 4.2246.0, która dodaje jedną nową funkcję. Zapewnia ona możliwość śledzenia spotkań, plików, informacji, wpisów Yammera i nie tylko w kanale informacyjnym na stronie wyszukiwania. Dzięki temu w feedzie możemy szybko sprawdzać adekwatne, dopasowane do nas treści i aktualizacje. Więcej szczegółów poniżej.

Aplikacja mobilna Outlook na smartfony i tablety z Androidem zyskał w aktualizacji 4.2246.0 tylko jedną funkcjonalność. Microsoft nie wymienia żadnych innych zmian, poprawek ani ulepszeń. Jak czytamy w oficjalnym changelogu:

Kanał informacyjny na stronie wyszukiwania programu Outlook to centralne miejsce, w którym możesz uzyskać aktualizacje dotyczące tego, co dzieje się wokół Ciebie. Bądź na bieżąco z nadchodzącymi i nagranymi spotkaniami, plikami, nad którymi pracowano, informacjami o współpracownikach, wpisami w usłudze Yammer i nie tylko!

To nie jedyna nowość związana z wyszukiwarką. Dzięki temu, że Outlook należy do pakietu Microsoft 365 i ma dostęp do zasobów, które nam w nim udostępniono, jego wyszukiwarka jest w stanie zwrócić nam wyniki prowadzące do zawartości firmowej, do której przypisano nam dostęp. Począwszy od wersji 4.2245.1, funkcja wyszukiwania wyświetla również łącza do wewnętrznych lub zewnętrznych witryn internetowych opublikowanych przez Twoją organizację.

Microsoft Outlook to jeden z najlepszych klientów poczty e-mail na Androida. Ocena 4,5/5 na podstawie 8,31 mln opinii i 500mln+ pobrań mówią same za siebie. Aplikację można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Play.