Weź udział w webinarze: Acronis Cyber Protect Cloud - kompleksowa ochrona przed cyberzagrożeniami dla twojej firmy

Weź udział w webinarze: Acronis Cyber Protect Cloud - kompleksowa ochrona przed cyberzagrożeniami dla twojej firmy

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 6/6/2022, 8:00 AM

Liczba odsłon: 1776

Kluczowym elementem budowania strategii firmy jest zapewnienie jej ciągłości działania podczas nieoczekiwanych awarii sprzętu czy ataku cybernetycznego. Nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć sytuacji, w której nasze dane mogą być narażone na utratę. Jednymi z najczęściej spotykanych sytuacji, które mogą być powodem utraty danych są awarie sprzętu, ataki hakerskie, a nawet klęski żywiołowe. Jak się przed nimi zabezpieczyć?

Już 8 czerwca o godzinie 10:00 wraz z naszym partnerem technologicznym, firmą Dagma, przeprowadzimy wspólnie dla Was BEZPŁATNY webinar poświęcony usłudze firmy Acronis – jednego ze światowych liderów rozwiązań cyberochrony nowej generacji. Zapisz się na webinar "Acronis Cyber Protect Cloud" i zabezpiecz swoje dane już dziś!
👉 https://onexgrouppl.snrpage.com/webinar-acronis-cyber-protect-cloud

Agenda:

👉 Raport cyberzagrożen na świecie – lista najczęściej występujących ataków – Michał Drąg
👉 Czym jest kopia zapasowa w chmurze (Backup as a Service) i jak działa – reguła 3-2-1 kopii zapasowych danych – Michał Drąg
👉 Czym jest Disaster Recovery as a Service – odzyskiwanie procesów i danych biznesowych po awarii, parametry RPO & RTO – Michał Drąg
👉 Kopia zapasowa Microsoft 365 – lista najważniejszych powodów, dla których potrzebujesz kopii zapasowej dla licencji M365 – Michał Drąg
👉 Zalety wdrożenia BaaS, DRaaS, Cloud Backup dla M365 – Michał Drąg
👉 Acronis Cyber Protect Cloud – historia firmy, pozycja na rynku, portfolio produktów – Mateusz Laber/Michał Drąg
👉 Pokaz demo platformy Acronis – Mateusz Laber
👉 Symulacja ataku Ransomware – Mateusz Laber
👉 Podsumowanie – Michał Drąg/Mateusz Laber

Prowadzący:

🔹 Michał Drąg – Business Development Manager - Onex Group
🔹 Mateusz Laber – Inżynier Systemowy – Dagma

Kim jesteśmy?

Onex Group to największy w Polsce dostawca usług chmurowych Microsoft (Office 365, Microsoft 365, Azure) dla konsumentów oraz mikro i małych przedsiębiorstw.

🔹 100000+ klientów
🔹 1200 szkoleń
🔹 7 tytułów Partnera Roku Microsoft

Od 20 lat prowadzimy najpopularniejszy w polskim Internecie portal poświęcony oprogramowaniu i rozwiązaniom Microsoft. W naszym portfolio znaleźć można aż 1200 szkoleń tematycznych, co czyni nas liderem na rynku.

Aktualizacja 09.06.2022: Nagranie z webinaru możecie już obejrzeć na YouTube:

Źródło: https://onexgrouppl.snrpage.com/webinar-acronis-cyber-protect-cloud

Rekrutujemy: Dołącz do zespołu eskpertów Data & AI!
Rekrutujemy: Dołącz do zespołu eskpertów Data & AI!

Wydarzenia