Surface Pro Flex Keyboard - niebotyczna cena idzie w parze z możliwościami?

Surface Pro Flex Keyboard - niebotyczna cena idzie w parze z możliwościami?

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 5/21/2024, 4:00 PM

Liczba odsłon: 243

Na wczorajszym evencie sprzętowym Microsoft oraz jego partnerzy zaprezentowali Surface Pro, Surface Laptop i inne Copilot+ PCs. Nie mogło też zabraknąć akcesoriów. Ciekawym przypadkiem jest Surface Pro Flex Keyboard o nieco lepszych parametrach i możliwościach, a także... niebotycznie wysokiej cenie. Jeśli jednak lubicie takie markowe gadżety, to ta klawiatura może być dla Was w sam raz.

Surface Pro Flex Keyboard jest już dostępna w przedsprzedaży w Microsoft Store w kosmicznej cenie 2 109,00 zł (lub 349 dolarów). Za tyle można kupić niezgorszego laptopa, nie mówiąc nawet o desktopowym PC. Cóż więc takiego oferuje ta klawiatura? Producent obiecuje niezrównany komfort i wyjątkową wszechstronność. Klawiatura jest bezprzewodowa i nie musi (choć może) być podłączona do tabletu. Wewnątrz znajdują się baterie (513 mAh), które po naładowaniu przez port Surface Keyboard zapewniają do 41 godzin pracy bezprzewodowej. Klawiatura została wzmocniona, a także posiada gniazdo ładowania Surface Pen.

Microsoft wyposażył klawiaturę w zauważalnie większy trackpad haptyczny (o 14,3% większy niż w poprzedniej wersji), który można spersonalizować w ustawieniach. Podobnie jak poprzednie klawiatury Surface Pro, Flex został pokryty odpornym materiałem Alcantara dającym wrażenia premium i bogatą teksturę do codziennych zadań. O materiał ten trzeba jednak dbać, w przeciwnym razie cały czar pryśnie. Klawiatura posiada też ciche przełączniki klawiszy, dzięki którym możesz pisać w ciszy i spokoju.

W przeciwieństwie do nowego Surface Pro 11th Edition klawiatura Flex jest dostępna tylko w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i szafirowej. Zostanie też wydana wersja ze zwiększoną dostępnością (większe litery, mocniejsze podświetlenie). W zestawie z Surface Slim Pen 2 klawiatura kosztuje już 2 699,00 zł (lub 449.98 dolarów). Premiera 18 czerwca.

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/d/surface-pro-flex-keyboard/91xw9xj8bm7l

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia