Surface Earbuds z premierą już w tym miesiącu

Surface Earbuds z premierą już w tym miesiącu

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 5/6/2020, 6:57 PM

Liczba odsłon: 1816

Microsoft zapowiedział dzisiaj całą gamę nowego sprzętu, wliczając w to Surface Go 2, Surface Book 3, Surface Headphones 2, Surface Earbuds, Surface Dock 2 i USB-C Travel Hub, a także nowe zestawy klawiatura + mysz. Jak zapewne pamiętacie, w przypadku Surface Earbuds nie jest to pierwsza zapowiedź. Bezprzewodowe słuchawki douszne zostały pokazane już na jesiennej konferencji Surface, jednak później ich premierę przełożono na wiosnę tego roku. Dokładnych informacji Microsoft udzielił dopiero dziś.

Ze słuchawkami dousznymi Surface Earbuds masz wszystko pod kontrolą. Nie stracisz ani chwili dzięki zapewniającej maksimum wygody konstrukcji, intuicyjnemu sterowaniu, które pozwala Ci wykorzystać pełnię możliwości platformy Microsoft 365, zachwycającemu dźwiękowi i baterii wystarczającej na cały dzień.

Surface Earbuds to bezprzewodowe słuchawki douszne o wysokim komforcie i stabilności, które można nosić wygodnie przez cały dzień, nie obawiając się również o baterię, która może trzymać aż dobę. Każda słuchawka posiada kierunkowe mikrofony zorientowane na głos użytkownika. Każda z nich posiada też sensory dotykowe obsługujące gesty przesuwania i stukania. Za ich pomocą możemy otwierać i obsługiwać aplikacje na telefonie z Androidem, w tym Spotify. Nie zachodzi tu konieczność sięgania po telefon i używania jego ekranu. Gestami możemy też obsługiwać aplikacje Office, np. przerzucać slajdy w PowerPoint.

Surface Earbuds

Wysokiej jakości dźwiękiem Omnisonic możemy cieszyć się, np. słuchając Spotify. Aplikację na telefonie włączymy, potrójnie stukając płytkę dotykową słuchawki. Integracja z Office 365 pozwoli korzystać z kalendarza Outlook i pisać e-maile głosowo (tylko w USA), a także uzyskać podpisy i tłumaczenia w PowerPoint. Surface Earbuds wydają się świetnym rozwiązaniem, gdy chcemy pozostać połączeni ze światem, jednocześnie nie odcinając się od otoczenia — na przykład słuchać muzyki podczas biegania albo wykonać telefon podczas gotowania obiadu. Według zapewnień producenta słuchawki są ultrawygodne i stabilnie dopasowane do ucha.

Surface Earbuds są już dostępne w przedsprzedaży w cenie 999,99 zł (lub 899,99 w specjalnej ofercie dla uprawnionych uczniów, rodziców i nauczycieli). Data premiery w Polsce to 12 maja — tak samo jak w USA.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia