Microsoft Reading Coach wydany jako samodzielna aplikacja

Microsoft Reading Coach wydany jako samodzielna aplikacja

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 3/13/2024, 5:40 PM

Liczba odsłon: 334

Microsoft ogłosił dziś wydanie Reading Coach jako samodzielnej aplikacji do użycia w klasach i w domu. Jest to darmowa aplikacja do ćwiczenia płynnego czytania ze spersonalizowaną, angażującą i bezpieczną zawartością – historyjkami generowanymi przez AI. Na razie apka jest dostępna tylko w języku angielskim (US-English). Kolejne języki i dialekty mają zostać dodane w tym roku.

Reading Coach to darmowe narzędzie, które oferuje spersonalizowane, angażujące, spójne i niezależne ćwiczenia płynności czytania. Reading Coach używa sztucznej inteligencji i wbudowanego wykrywania płynności, aby personalizować zawartość ze słowami, z którymi uczący się mają trudności, zapewniając bezpieczne i zaufane doświadczenie. Reading Coach jest dostępny do użycia w klasie oraz w domu z kontem Microsoft.
— Microsoft

Reading Coach jest teraz dostępny za darmo do użycia jako aplikacja na Windows oraz w przeglądarce, co pozwala go uruchamiać na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, wliczając w to Chromebooki. W tym roku trafi również na wiodące Learning Management Systems.

Aplikację można pobrać z Microsoft Store lub uruchomić w przeglądarce na stronie https://coach.microsoft.com/webapp.

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/education-blog/announcing-the-standalone-microsoft-reading-coach-for-classroom/ba-p/4075252

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia