Łatwe przełączanie konta w Office Mobile na Androidzie

Łatwe przełączanie konta w Office Mobile na Androidzie

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 6/23/2022, 1:36 PM

Liczba odsłon: 1194

Często zdarza się, że korzystamy z mobilnych aplikacji Office, logując się z różnych kont. Do tej pory było to nieco uciążliwe. Teraz Microsoft ogłosił dostępność przełączania konta w Office Mobile na Androidzie. Insiderzy otrzymali pojedynczy widok wszystkich kont, na których są zalogowani, z możliwością łatwej zmiany konta za pomocą kilku stuknięć.

Wielu użytkowników z różnymi kontami służbowymi i osobistymi prosiło o możliwość łatwego zalogowania się na inne konto w Office Mobile na Androidzie. Teraz umożliwia to nowa funkcja, dzięki której odrębne przestrzenie robocze są lepiej zorganizowane, a przechodzenie między nimi jest banalnie proste. Wystarczy stuknąć ikonę profilową na głównym ekranie Office Mobile i wybrać inne konto, stukając jego nazwę. Można również dodać (połączyć) nowe konto.

Zmiana konta w Office Mobile na Androidzie Zmiana konta w Office Mobile na Androidzie

Funkcjonalność jest udostępniana Office Insiderom na Androidzie korzystającym z builda 16.0.15225.20232 lub nowszego. Nie u wszystkich pojawi się jednak od razu. Przełączanie konta bez wylogowywania pojawiło się również niedawno w aplikacjach internetowych Microsoft 365.