Witajcie ponownie Microsoftowi maniacy! Kolejny piątek to jak zwykle kolejny odcinek serii To był tydzień z Microsoft!, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was! W naszym najnowszym wideo powiemy Wam między innymi o tajemniczej konsoli w chmurze, jak również o tym, kiedy będzie można testować Redstone 6 (czyli 19H1) i czy Skip Ahead został już ponownie uruchomiony.
Microsoft postanowił też pozbawić ostatniej ostoi miłośników prywatności, wprowadzając znienawidzoną przez wielu telemetrię do Windows 7 i 8. Ale to oczywiście nie wszystko! Jesteście ciekawi co ma wspólnego masło, benzyna i Office 2019? Czemu YouTube zaczął tak wolno działać na Firefoxie i Edge'u, podczas gdy na Chrome działa bez problemu? Co z tym Surface Phone? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszego odcinka - zapraszamy do oglądania!
Zachęcamy też bardzo wszystkich Was do udziału w kolejnej, trzeciej już odsłonie specjalnego Live, który już w poniedziałek odbędzie się na naszym fanpage'u na Facebooku. Tym razem temat bardzo gorący! Warto aktywnie uczestniczyć w dyskusji! Aby nic Wam na pewno nie umknęło, obserwujcie nas na Facebooku, Instagramie oraz na Twitterze.