Bing pozwala już udostępniać odpowiedzi Czatu i rozmawiać bez kolejki

Bing pozwala już udostępniać odpowiedzi Czatu i rozmawiać bez kolejki

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 3/20/2023, 4:00 PM

Liczba odsłon: 2716

Zapisywanie i udostępnianie odpowiedzi Czatu Bing to jedne z najbardziej wyczekiwanych funkcji. O ile zapisywanie nie jest jeszcze możliwe (można jednak skopiować treść czatu), to udostępnianie już działa. Użytkownicy mogą wygenerować link do odpowiedzi i udostępnić go na portalach społecznościowych albo skopiować link. To nie jedyna nowość w Bing.

W zeszłym tygodniu odbyła się prezentacja Microsoft 365 Copilot — nadciągającej AI, która zrewolucjonizuje sposób pracy z aplikacjami Office/Microsoft 365. Jednocześnie w ostatnich tygodniach zostało opracowanych kilka ulepszeń nowego Bing. Oprócz udostępniania odpowiedzi użytkownicy mogą korzystać z Czatu na pasku bocznym Edge, uzyskiwać szybsze odpowiedzi, prowadzić więcej czatów w ciągu dnia, być lepiej zrozumiani przez silnik sztucznej inteligencji i dołączać Bing do czatu grupowego w Skype — już bez kolejki. Więcej szczegółów poniżej:

  • Czat i Redagowanie na pasku bocznym Microsoft Edge: użytkownicy Edge w wersji 111.0.1661.41 lub nowszej zobaczą teraz ikonę Bing na pasku bocznym, na którym mogą korzystać z funkcji Czatu i Redagowania (zrzut ekranu poniżej). Doświadczenia te są dostępne jedynie dla tych, którzy uzyskali dostęp do wersji zapoznawczej nowego Bing. Wcześniej usługi te były dostępne tylko w Microsoft Edge Dev.
  • Czat i Redagowanie na pasku bocznym Microsoft Edge:

  • Testowanie szybszych odpowiedzi: Microsoft testuje optymalizacje trybu "Zrównoważone", które znacząco podnoszą wydajność — co przekłada się na krótsze, ale o wiele szybsze odpowiedzi. Odpowiedzi w trybach "Moc kreatywności" i "Precyzyjne" pozostają niezmienione.
  • Zwiększenie liczby kolejek czatu do 15/150: zwiększono liczbę maksymalną dzienną liczbę czatów ze 120 do 150. Liczba kolejek (pytanie+odpowiedź) na czat wzrosła z 10 do 15.
  • Udostępnianie odpowiedzi Czatu: użytkownicy mogą teraz udostępniać odpowiedzi Czatu Bing innym osobom na Facebooku, Twitterze, Pintereście, poprzez e-mail albo z użyciem trwałego linku.
  • udostępnianie odpowiedzi Czatu

  • Lepsze rozumienie kontekstowe: poprawiono umiejętność absorbowania większych ilości kontekstu z rozmów w tonie "Kreatywnym". Rozszerzone okienko kontekstu umożliwia lepszy grounding, ulepsza podsumowywanie dłuższych dokumentów i stron oraz dłuższych konwersacji.
  • Czat Bing w Skype bez kolejki: w zeszłym miesiącu Microsoft podawał, że użytkownicy Skype mogą dołączać Bing do czatu grupowego. Teraz firma ogłosiła, że można to zrobić bez kolejki — po prostu dołącz do do czatu grupowego z przynajmniej jedną osobą i dodaj Bing (@Bing) jako uczestnika. Wszyscy na czacie mogą rozmawiać z Bing niezależnie od Twojego statusu na liście oczekujących nowej wersji zapoznawczej.
  • Czat Bing w Skype

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia