Bill Gates o Windows 7

Bill Gates o Windows 7

Autor: Adam Stępień

Opublikowano: 5/14/2008, 9:28 PM

Liczba odsłon: 4672

Bill Gates podczas Windows Digital Lifestyle Consortium w japońskim Tokio wspomniał o nadchodzącym Windows 7, wskazując na jego kluczowe cechy, które będą go charakteryzowały.

Założyciel firmy Microsoft stwierdził, że pracownicy intensywnie pracują nad następcą Windows Vista i już teraz można zauważyć ogromny postęp w pracach. Gates wskazał na wyróżniające właściwości nowego systemu: mniejsze zapotrzebowanie na moc, mniejsza pamięciożerność systemu, a zarazem jego większa wydajność. Atutem Windows 7 ma być również łączność. Dobre połączenia to nie tylko podłączenie i korzystanie z wielu telefonów komórkowych. Zastosowanie nowych technologii może okazać się pomocne szczególnie przy synchronizowaniu danych między kilkoma urządzeniami, wśród których znalazły się te, które nie mają dostępu do Internetu i najświeższych informacji.

Wygląda na to, że Windows 7 ma nadrabiać braki w Windows Vista. Ten ostatni niestety podupadł pod względem wymagań systemowych i sprawności działania, co dotknęło wielu klientów ze starym sprzętem komputerowym.

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia