Bezprzewodowe produkty MS dla Polaków

Bezprzewodowe produkty MS dla Polaków

Autor: Adam Stępień

Opublikowano: 6/17/2009, 10:18 AM

Liczba odsłon: 3591

Mysz Wireless Mobile Mouse 6000 oraz zestaw (klawiatura i mysz) Wireless Desktop 3000 pojawią się w sprzedaży w Polsce 26 czerwca 2009 roku. Ich szacunkowe ceny detaliczne wyniosą odpowiednio 199 PLN oraz 249 PLN. Wszystkie produkty będą objęte trzyletnią ograniczoną gwarancją Microsoftu na sprzęt.

Zestaw Microsoft Wireless Desktop 3000 jest złożony z bezprzewodowej myszy i klawiatury o nowoczesnym wzornictwie. Klawiatura ma kompaktowy, estetyczny kształt, a jej gumowa, miękka w dotyku podkładka zapewnia odpowiedni komfort pracującym dłoniom. Klawiatura została wyposażona w klawisze sterujące, które użytkownik może łatwo dostosować do własnych potrzeb. Szybki dostęp do zgromadzonych na komputerze multimediów uzyskać można dzięki dodatkowym przyciskom. W dołączonej do zestawu myszy Wireless Mouse 5000 oprócz technologii BluTrack, zastosowano szereg innych, przydatnych rozwiązań. Jej symetryczny kształt sprawia, że mogą z niej korzystać osoby zarówno prawo-, jak i leworęczne. Mysz doskonale leży w dłoni, a jej gumowe powierzchnie boczne gwarantują pewny uchwyt. Zasilane dwoma bateriami AA urządzenie może pracować nawet do 8 miesięcy. Możliwość schowania pod spodem obudowy radiowego nadajnika sprawia, że mysz można łatwo zabrać w podróż razem ze swoim laptopem. Zarówno klawiatura, jak i mysz znajdującą się w zestawie Wireless Desktop 3000 korzystają z bezprzewodowej komunikacji z komputerem opartej na technologii pracującej z częstotliwością 2,4 GHz, która zapewnia łączność w promieniu 9 metrów.

W przenośnej myszy przeznaczonej dla użytkowników laptopów - Wireless Mobile Mouse 6000 po raz pierwszy wykorzystano specjalny Nano nadajnik fal radiowych firmy Microsoft. Dzięki niewielkim rozmiarom (wystaje on z portu USB zaledwie na 8 milimetrów) można go na czas podróży pozostawić w komputerze lub schować wygodnie pod myszą. Z Wireless Mobile Mouse 6000 mogą korzystać użytkownicy zarówno prawo-, jak i leworęczni. Urządzenie ma elegancki kształt i wykończenia z prawdziwego chromu, a przy tym jest bardzo wygodne w obsłudze. Technologia bezprzewodowa pracująca z częstotliwością 2,4 GHz zapewnia niezawodne połączenia w promieniu 4,5 metra. Dzięki energooszczędnym rozwiązaniom mysz potrafi działać nawet przez 10 miesięcy na jednej baterii AA.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia