Bezpieczna i niezawodna księgowość dzięki chmurze Azure

Bezpieczna i niezawodna księgowość dzięki chmurze Azure

Autor: CentrumXP

Opublikowano: 6/28/2018, 12:50 PM

Liczba odsłon: 1855

Przenieś swoją księgowość do chmury Azure! Zyskasz niezawodność, bezpieczeństwo i spore oszczędności. Wszystko dzięki innowacyjnym i bezpiecznym technologiom Azure. Twoje wrażliwe dane są chronione dzięki kopii zapasowej w chmurze, co znacznie minimalizuje ryzyko ich utraty. Nie musisz też inwestować w drogi sprzęt, mając jednocześnie do dyspozycji maksimum wydajności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą Księgowości w Azure.

Księgowość Azure

W ramach tej usługi zapewniamy programy dla księgowości takie jak Comarch ERP Optima z wirtualnym kluczem sprzętowym opartym na serwerach Microsoft. Wszystko jest oczywiście dostosowane do Twoich potrzeb i zakresu działalności. Azure jest też bardzo elastyczną usługą, która może być zmieniana i dostosowywana z miesiąca na miesiąc, wraz ze stopniowym rozwojem Twojej firmy. Wyróżniana ponad 50 certyfikatami bezpieczeństwa i zgodna z międzynarodowymi standardami technologia Azure, to też ogromna oszczędność, nawet do 10 000 złotych w pierwszym roku użytkowania! Jest też również całkowicie zgodna z RODO, więc nie musisz martwić się o bezpieczeństwo danych osobowych. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie naszej oferty:

Twoja księgowość w Azure

My również przenieśliśmy naszą księgowość do Azure, więc doskonale sprawdziliśmy to rozwiązanie w praktyce. Jeśli Ty bądź Twoja firma jesteście zainteresowani przeniesieniem swojej księgowości do chmury Azure, skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci najbardziej korzystne rozwiązanie! Rozpoznamy Twoje potrzeby, przygotujemy plan wdrożenia oraz jego realizację, a także zapewnimy pełne wsparcie techniczne do 24 miesięcy od zakupu. Nie zwlekaj i wprowadź swoją firmę w XXI wiek!

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia