Beats Music w końcu dostępny dla Windows Phone

Beats Music w końcu dostępny dla Windows Phone

Autor: Piotr Maciejko

Opublikowano: 2/4/2014, 12:37 PM

Liczba odsłon: 2550

Biblioteka dostępnych usług strumieniowania muzyki na Windows Phone powiększyła się o kolejną pozycję. Firma produkująca popularne i cenione słuchawki Beats poinformowała niedawno, że oficjalna aplikacja Beats Music zgodnie z obietnicą jest już dostępna do pobrania w Windows Phone Store.

Na pozostałych platformach – iOS i Andoird – usługa była dostępna już od 24 stycznia. Właśnie wtedy miała się również ukazać na Windows Phone, jednak bez żadnej zapowiedzi, najprawdopodobniej z przyczyn technicznych, przesunięto termin bez wskazania konkretnej daty. Zmartwieni użytkownicy mobilnej platformy Microsoft napisali do twórców aplikacji wiadomość z prośbą o oficjalny komentarz w tej sprawie. Firma Beats zapewniła wówczas, że Beats Music pojawi się w wersji na Windows Phone najprawdopodobniej w tym tygodniu i dotrzymała danego słowa.

Usługa oferuje dostęp do 20 milionów utworów, które można słuchać korzystając z walorów strumieniowania lub pobrać bezpośrednio na urządzenie, aby mieć do nich dostęp bez konieczności łączenia się z siecią. Aplikacja oferuje również możliwość wyszukiwania piosenek na podstawie humoru, aktualnie wykonywanych czynności oraz gustu osoby z którą przebywamy.

Beats Music pozwala też na dzielenie się z przyjaciółmi utworami, albumami i listami odtwarzania przez funkcję natywną, Facebook lub Twitter. Osoby, które chcą wypróbować usługę dostają możliwość używania jej bezpłatnie przez 7 dni (klienci AT&T przez 3 miesiące). Abonament miesięczny jest taki sam, jak w przypadku Xbox Music, czyli 9,99 USD. Niestety Beats Music jest aktualnie dostępne tylko na terenie USA. Spodziewamy się jednak rozszerzenia zasięgu jeszcze w tym roku.

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia