Barbara Napiorkowska EMEA Emerging Markets Manager w polskim oddziale Microsoft

Barbara Napiorkowska EMEA Emerging Markets Manager w polskim oddziale Microsoft

Autor: Adam Stępień

Opublikowano: 11/13/2006, 12:00 AM

Liczba odsłon: 3307

Barbara Napiórkowska objęła funkcję EMEA Emerging Markets Marketing Managera z siedzibą w polskim oddziale Microsoft. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za działania marketingowe działu Entertainment & Devices, zajmującego się promocją i sprzedażą konsoli nowej generacji Xbox 360, oprogramowania konsumenckiego, urządzeń peryferyjnych oraz związanych z nimi serwisów internetowych.

„Cieszę się ogromnie, że mogę podjąć wyzwanie budowania strategii marketingowej dla segmentu rozrywki domowej Entertainment & Devices w regionie Emerging Markets. W nowej roli będę miała możliwość czerpać ze swojego bogatego doświadczenia w dziedzinie promocji i sprzedaży produktów konsumenckich i wykorzystywać je w pracy na rzecz wypromowania m.in. konsoli Xbox 360 na rynkach europejskich krajów rozwijających się. Zarówno sam produkt, jak i możliwości, które ze sobą niesie uważam za niezwykle fascynujące. Dlatego cieszę się, że będę miała okazję bezpośrednio uczestniczyć w działaniach, dzięki którym europejscy miłośnicy gier i szeroko rozumianej rozrywki domowej otrzymają niespotykane dotąd możliwości w tym zakresie. Jestem przekonana, że konsola Xbox 360 pozwoli im przenieść się w nowy, ciekawy świat gier i społeczności internetowych” – powiedziała Barbara Napiórkowska.

Barbara Napiórkowska jest absolwentką Wydziału Handlu Międzynarodowego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada również dyplom z Marketingu Strategicznego wydany przez Business School – filię Thames University w Warszawie. Jej pasje to muzyka klasyczna, gra na pianinie, podróże, a także gotowanie – lubi przyrządzać niekonwencjonalne potrawy dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół.

»Więcej informacji o Xbox 360 w serwisie Xbox.CentrumXP.pl

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia