Azure Machine Learning w scenariuszach biznesowych - Online Azure Meetup #25

Azure Machine Learning w scenariuszach biznesowych - Online Azure Meetup #25

Autor: CentrumXP

Opublikowano: 6/12/2021, 7:30 AM

Liczba odsłon: 1936

Zapraszamy do skorzystania z kolejnej już edycji wydarzenia Azuronet - Online Azure Meetup #25, przeznaczonej dla programistów Azure. Wydarzenie online odbędzie się 16 czerwca 2021 o godzinie 18:30 w formie transmisji online. Głównym jego celem jest wymiana wiedzy oraz pomoc specjalistom w rozwoju kompetencji zawodowych oraz lepszemu rozumieniu technologii. Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny CentrumXP obejmuje patronatem medialnym darmowe wydarzenie z serii Azuronet!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem:
https://app.evenea.pl/event/azuronet25

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.

Agenda

    ➡ 18:30 - Start prezentacji: Azure Machine Learning w scenariuszach biznesowych
    ➡ Q&A - Pytania do prelegenta

Azure ML daje możliwość zbudowania rozwiązania uczenia maszynowego na wiele sposobów. My zajmiemy się tym najtrudniejszym. Rozpoczniemy od konfiguracji klastrów obliczeniowych, konfiguracji procesu uczenia maszynowego, a zakończymy na wdrożeniu do AKS. Sesja tylko i wyłącznie z kodem - wielbiciele slajdów poczują ogromny niedosyt.

Prelegent - Damian Widera (Microsoft MVP):
Project Manager w Euvic. Od 18 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Jest także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki "Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie". Speaker na wielu konferencjach branżowych. Posiada certyfikaty firmy Microsoft: MCT, MCITP-DBA, MCITP-DD, MCSD.NET, od 2009 roku nieprzerwanie tytułem tytuł MVP w kategorii SQL Server (obecnie Data Platform).

Organizatorem wydarzenie jest Azuronet - .NET & Azure Meetup Poland, czyli ogólnopolska społeczność pasjonatów technologii Microsoft. Jej przewodnim celem jest dostarczanie bezpłatnej edukacji premium dla polskiej branży IT. Community zrzesza pasjonatów technologii Microsoft w całej Polsce. Zrzeszamy specjalistów i pasjonatów: .NET, Azure, cloud, Machine Learning, AI, Xamarin, .NET Core, ASP.NET, DevOps, Office 365.
Więcej o społeczności znajdziecie na:
Facebook: https://www.facebook.com/azuronet
Meetup: http://www.azuronet.com/

Redakcja CentrumXP zachęca do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w tym wydarzeniu online!

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia