Aplikacja Twój telefon gotowa do testów! To był tydzień z Microsoft #25

Aplikacja Twój telefon gotowa do testów! To był tydzień z Microsoft #25

Autor: Wojciech Błachno

Opublikowano: 8/3/2018, 2:05 PM

Liczba odsłon: 1741

Tak, to już kolejny piątek, a to oznacza kolejny odcinek To był tydzień z Microsoft!. W tym tygodniu tematy, jakie poruszymy to między innymi najnowsza kompilacja Redstone 5, aplikacja Twój telefon, przyszłość zabezpieczeń, konsola Xbox, OneDrive, Surface Go oraz niezwykle fascynujący jak zawsze temat Suface Phone. Jak widać, niektóre tematy wracają jak boomerang!

To był tydzień z Microsoft!

Microsoft ma pomysł na przyszłość, jaka czeka nasze standardowe hasła i jedno wiadomo na pewno — będzie wygodniej i bezpieczniej! Mamy też super wiadomość dla zapalonych graczy konsolowych — jeśli korzystacie z Xbox Game Pass to będziecie mieli okazję zaoszczędzić! Ale to nie są najciekawsze informacje w tym tygodniu. Nowa kompilacja Redstone 5 przyniosła nową funkcję, która ucieszy (przynajmniej na razie) najbardziej użytkowników Androida! Aplikacja Your Phone jest gotowa do testów! Pan Arkadiusz, który się już strasznie niecierpliwi, będzie mega zadowolony, że czas jego męczarni dobiegł końca — Surface Go można już kupić!

Jak zwykle zapraszamy na następny odcinek, jak również na kolejny Live i kolejny odcinek CentrumXP Fun, które również pojawią się już niedługo. Aby nic Wam nie umknęło, warto nas śledzić na Facebooku, Instagramie oraz na Twitterze.

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia