Aplikacja Outlook.com dla Androida zaktualizowana

Aplikacja Outlook.com dla Androida zaktualizowana

Autor: Łukasz Klimkiewicz

Opublikowano: 10/10/2013, 10:24 PM

Liczba odsłon: 3100

Outlook.com dla Androida ostatni raz był aktualizowany w maju. Wtedy Microsoft poprawił kilka najważniejszych błędów i dokonał kosmetycznych zmian. Teraz program doczekał się tych samych funkcji co jego odpowiednik dla systemu Windows 8.

Lista zmian została przedstawiona na blogu Outlook.com. Najważniejsza z nich to możliwość pobrania wszystkich wiadomości z serwera poczty, niezależnie od tego kiedy tam trafiły. Kolejna ciekawa funkcja to wyszukiwanie wiadomości, których nie ma na liście w aplikacji, ale znajdują się na serwerze. Te dwie nowości na pewno ułatwią zarządzanie skrzynką odbiorczą i utrzymanie porządku.

Kilka miesięcy temu Microsoft wprowadził do swojej usługi pocztowej możliwość tworzenia dodatkowych adresów - aliasów. Aliasy trafiają teraz do aplikacji w Androidzie i działają też te, ze znakiem '+'. Wśród mniejszych zmian można wymienić możliwość kolorystycznej personalizacji programu oraz funkcję automatycznego odpowiadania na wiadomości, w przypadku pobytu np. na wakacjach.

Microsoft zaznacza przy tym, że cały czeka na wiadomości od użytkowników, w których liczy na nowe pomysły i wskazywanie znalezionych błędów.

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia