Alicia Keys specjalnie dla MSN.pl

Alicia Keys specjalnie dla MSN.pl

Autor: Adam Stępień

Opublikowano: 7/11/2008, 11:29 AM

Liczba odsłon: 3256

Zespół portalu MSN.pl poinformował, że polscy użytkownicy serwisu będą mieli możliwość obejrzenia najnowszego teledysku do piosenki supergwiazdy światowej sceny muzycznej Alicii Keys, zatytułowanej „Superwoman”. Wideoklip będzie dostępny przez 24 godziny wyłącznie w serwisie www.msn.pl, począwszy od wtorku 15 lipca 2008 r., godz. 1.00. Będzie to premierowa prezentacja nowego teledysku znanej wokalistki, pianistki oraz autorki swoich piosenek.

Piosenka “Superwoman” pochodzi z najnowszego, hitowego albumu Alicii Keys “As I Am”, który w USA zdobył już status potrójnie platynowej płyty i sprzedał się w liczbie 6 milionów kopii na całym świecie. Wideoklip do piosenki „Superwoman” wyreżyserował Chris Robinson, a wokalistka zaprezentuje się w nim kilku różnych rolach. Portal MSN będzie pierwszym serwisem internetowym na świecie, który zaprezentuje premierowy wideoklip artystki. MSN jest doskonałym miejscem w Internecie do oglądania i dzielenia się najlepszymi treściami wideo, począwszy od klipów z wiadomościami i rozrywką, a skończywszy na wideo zamieszczanych przez użytkowników w MSN Soapbox. Użytkownicy mogą wyszukiwać oraz dzielić się swoimi ulubionymi klipami za pośrednictwem usług Windows Live, w tym Messengera, Hotmail oraz Spaces.

Polska wersja serwisu MSN ruszyła oficjalnie 24 czerwca br. Więcej informacji na temat serwisu można uzyskać pod adresem www.msn.pl.