Age of Empires trafi na komórki

Age of Empires trafi na komórki

Autor: Marcin Górny

Opublikowano: 3/6/2007, 12:00 AM

Liczba odsłon: 4648

Glu Mobile stworzy słynną strategię Age of Empires w wersji na telefony komórkowe. Będzie ona bazowała na trzeciej odsłonie legendarnej serii.

Firmy Glu Mobile (wydali komórkową wersję Project Gotham Racing) i Microsoft podpisały umowę, na mocy której pierwsza z nich uzyskała prawa do przeniesienia słynnej serii Age of Empires na telefony. Podstawą mobilnej wersji strategicznego hitu będzie jego ostatnia odsłona - AoE III.

"Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z Microsoftem przy jednej z najwyżej cenionych i uznanych marek" - powiedział Jill Braff, Menedżer Generalny Glu Mobile. "Age of Empires jest jednym z najlepiej ocenianych i sprzedających się RTS-ów, przeznaczonych na komputery osobiste. Będziemy dążyć do powtórzenia tego sukcesu w branży komórkowej".

O tym, że Age of Empires może sprawdzać się bardzo dobrze w wersji przenośnej, przekonaliśmy się już za sprawą wersji na DS-a. Jeżeli przeniesienie serii na komórki powiedzie się równie dobrze, to możemy się spodziewać prawdziwego hitu.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia