Adobe Photoshop wprowadza nowe możliwości kontroli dla użytkowników Surface Dial

Adobe Photoshop wprowadza nowe możliwości kontroli dla użytkowników Surface Dial

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 10/22/2017, 11:30 PM

Liczba odsłon: 1446

Adobe ogłosił nowe funkcje Photoshop CC dla Surface Dial, które pozwolą twórcom nieco usprawnić ich pracę. Ponadto przez najbliższe 3 miesiące do każdego zakupu dowolnego modelu Surface firma dołączy bezpłatną, 90-dniową subskrypcję nowego Creative Cloud Photography Plan z 1 TB miejsca na dysku w chmurze.

Pisząc o nowych opcjach w Photoshop, Microsoft przypomina o swoich 'twórczych' zobowiązaniach wobec klientów Surface: "Chcemy wspomóc ludzi, by mogli tworzyć bez ograniczeń, dlatego zaprojektowaliśmy Surface, aby mógł zniknąć w tle, a twórca mógł zanurzyć się całkowicie w swoim twórczym procesie". Idea zapomnienia o narzędziu pracy ma się udzielać zwłaszcza podczas korzystania z dodatkowych akcesoriów pokroju Surface Pen i Surface Dial. Zwłaszcza ten ostatni znalazł się ostatnio w kręgu zainteresowań Adobe. Możliwość kontrolowania za jego pomocą Photoshopa znana była w zasadzie już od pierwszej prezentacji, tym niemniej - jak wynika z naszego testu Surface Dial - możliwości Koła nie były nieograniczone.

Surface Dial - Photoshop

Na minionym wydarzeniu Adobe MAX w Las Vegas firma poinformowała, że dodaje do Photoshopa spersonalizowane integracje z Surface Dial. Producent uznał, że po ostatnich aktualizacjach tych funkcji w Premiere Pro nadszedł czas na ich dalsze rozszerzanie. W najnowszym wydaniu Photoshopa CC użytkownicy Surface Dial zyskają możliwość łatwej manipulacji powszechnie używanymi kontrolkami Photoshopa, pozwalającymi m.in. dostosowywać właściwości pędzla. Wszystko po to, by twórca mógł skupić się na tworzeniu, a nie szukaniu kontrolek i odrywaniu ręki od obszaru roboczego.

Surface Dial - Photoshop

Na koniec parę słów o wspomnianym planie Creative Cloud Photography - będzie on darmowy przez 90 dni dla wszystkich, którzy w okresie 18 października 2017 r. - 18 stycznia 2018 r. kupią dowolny model Surface. Promocja obowiązuje na wszystkich rynkach, gdzie prowadzona jest sprzedaż z wyjątkiem Chin i Indii.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia