Adobe Creative Cloud Express - darmowa aplikacja w Microsoft Store

Adobe Creative Cloud Express - darmowa aplikacja w Microsoft Store

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 12/14/2021, 1:07 PM

Liczba odsłon: 2624

Microsoft i Adobe łączą siły, aby pomóc twórcom amatorskim, przedsiębiorcom oraz małym i średnim firmom w wejściu na rynek dzięki nowej, darmowej aplikacji Creative Cloud Express, która umożliwia korzystanie z szybkich szablonów brandingowych lub marketingowych. Microsoft promuje nową aplikację w swoim sklepie Microsoft Store, dając użytkownikom Windows szybki i bezpieczny sposób na jej pobranie i rozpoczęcie pracy.

Adobe Creative Cloud Express oferuje dostęp do milionów zdjęć, fontów, szablonów, grafik i innych treści, których można użyć w projektach różnego typu. Aplikacja zawiera też narzędzia do inteligentnego "remiksowania". Jeśli znajdziemy grafikę, która nam się podoba, możemy wmiksować do niej swój własny obraz, a Creative Cloud Express automatycznie zastosuje wszystkie filtry i efekty z oryginalnej grafiki. Podobnie jak w usłudze Canva, Creative Cloud Express oferuje ponad 22 000 szablonów, dostęp do narzędzi, takich jak animacje, filmy, konwertowanie PDF, efekty z Photoshopa (np. inteligentne usuwanie tła ze zdjęcia), zbiór fontów, zdjęć, ikon, tła i nie tylko.

Nowa aplikacja opiera się na dekadach doświadczeń Adobe i korzysta z kluczowych technologii z takich produktów, jak Photoshop, Illustrator i Premiere Pro, dostępnych za darmo poprzez parę kliknięć.

Creative Cloud Express to aplikacja, którą mógł zbudować tylko Adobe, ponieważ czerpie ona trochę magii z naszej profesjonalnej technologii kreatywnej i sprawia, że jest dostępna dla każdego. Przykładowo dzięki Szybkim akcjom możecie usunąć tło z obrazu, przyciąć wideo albo stworzyć gotowego do memów GIF-a za jednym kliknięciem. A żeby zapewnić wam najwyższą produktywność, wprowadziliśmy możliwość konwertowania i eksportowania PDF z Adobe Acrobat.
— Scott Belsky, CPO i EVP w Adobe Creative Cloud

Creative Cloud Express w swojej podstawowej wersji jest darmowa dla każdego i dostępna do pobrania z express.adobe.com oraz sklepów Apple App Store, Google Play i Microsoft Store. Użytkownicy wersji freemium mają dostęp do ponad miliona obrazów i innych zasobów, tysięcy szablonów i dziesiątków czcionek.

W ramach płatnej subskrypcji (9,99 USD/miesiąc, 99 USD/rok) można odblokować funkcje premium, w tym dostęp do ponad 175 milionów zdjęć Adobe Stock, 20 tys. fontów oraz innych aplikacji, takich jak Photoshop Express i Premiere Rush. Creative Cloud Express jest też dołączany do istniejących planów Creative Cloud Single App oraz Creative Cloud All Apps.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia