2 gry za darmo w Xbox Live

2 gry za darmo w Xbox Live

Autor: Autor nieznany

Opublikowano: 12/31/2013, 3:53 PM

Liczba odsłon: 3257

Nowy rok to także kolejny miesiąc, w którym subskrybenci usługi Xbox Live Gold dostają nowe gry do pobrania całkowicie za darmo. Tym razem w ofercie pojawiły się produkcje: – "Sleeping Dogs" a także "Lara Croft and the Guardian of Light".

Pierwsza z nich dostępna będzie do pobrania w dniach 1-15 stycznia 2014 roku. Wydana w sierpniu produkcja pozwala na wcielenie się w rolę policjanta działającego pod przykrywką w realiach Hong Kongu. Naszym zadaniem jest rozpracowanie kryminalistów z Triady i doprowadzenie do upadku mafii. Gra poza promocją kosztuje 69,99zł.

Sleeping Dogs

Już dzień później rozpocznie się promocyjny okres dla drugiego z omawianych tytułów. Lara Croft and the Guardian of Light. Ta 3-cioosobowa strzelanka bazuje na dobrze znanej wszystkim graczom marce Tomb Rider. Oprócz eliminacji kolejnych przeciwników czekają nas także różne zagadki logiczne. Gra oferuje także tryb kooperacji. Wydana w 2010 roku dostępna jest poza promocją w cenie 54,99zł. Za darmo dostępna będzie zaś do 31 stycznia.

Lara Croft and the Guardian of Light

Prawdopodobnie również w styczniu będą po raz pierwszy dostępne darmowe gry dla subskrybentów Xbox Live Gold na Xbox One. Póki co detale jednak nie są znane.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia