Aktualizacja programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager

Aktualizacja programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager

Autor: Microsoft

Opublikowano: 1/1/2005, 12:00 AM

Liczba odsłon: 5359

 Pobierz lub zamów aktualizację już dzisiaj

Licencjonowani użytkownicy pakietów Microsoft Office Small Business Edition 2003 i Microsoft Office Professional Edition 2003 mogą uaktualnić oprogramowanie do Aktualizacji programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager, pobierając ją lub zamawiając dysk CD (obowiązują opłaty dotyczące wysyłki i obsługi).

Aktualizacja programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager oferuje nowe funkcje oraz udoskonalenia pozwalające na zwiększenie wydajności pracy. Należą do nich na przykład funkcje udostępniania informacji o kontrahentach w sieci komputerowej oraz synchronizowania kontaktów biznesowych z urządzeniem Pocket PC z systemem Microsoft Windows Mobile.

Pobieranie Aktualizacji programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager

Licencjonowani użytkownicy pakietów Office Small Business Edition 2003 i Office Professional Edition 2003 mogą od razu pobrać Aktualizację programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager w języku angielskim lub — zaraz po udostępnieniu — w jednym z 17 dodatkowych języków. Obsługiwane języki (w kolejności udostępniania odpowiednich wersji językowych): angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, holenderski, portugalski (Brazylia), duński, szwedzki, polski, fiński, turecki, czeski, norweski, węgierski, portugalski i grecki.

Aby dodać funkcję obsługi synchronizowania kontaktów biznesowych do Aktualizacji programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager z urządzeniem Pocket PC z systemem Windows Mobile, pobierz aplikację Kontakty biznesowe dla Pocket PC. Aplikacja Kontakty biznesowe dla Pocket PC jest dostępna w następujących językach: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski i portugalski (Brazylia).

Uwaga:  Rozmiar Aktualizacji dodatku Business Contact Manager dla programu Outlook 2003 to 250 MB. Mogą obowiązywać opłaty za czas połączenia oraz pobierane przez usługodawców internetowych (ISP). Jeśli nie korzystasz z połączenia o dużej szybkości, rozważ zamówienie uzupełniającego dysku CD zawierającego Aktualizację programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager.

Zamawianie dysku CD zawierającego Aktualizację programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager

Dysk CD zawierający Aktualizację programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager w języku angielskim jest dostępny na całym świecie (obowiązują amerykańskie koszty wysyłki i obsługi).

Uwaga:  Zamówienia spoza terytorium Stanów Zjednoczonych mogą podlegać podatkom i cłom importowym, które są pobierane po dostarczeniu wysyłki do miejsca docelowego. Uiszczenie dodatkowych opłat za odprawę celną jest obowiązkiem użytkownika — firma Microsoft nie ma możliwości kontrolowania ani przewidywania wysokości takich opłat. Zasady celne mogą różnić się znacznie w zależności od kraju. W celu uzyskania dalszych informacji należy się skontaktować z lokalnym urzędem celnym.

Ważne informacje

  • Tylko licencjonowany użytkownik pakietu Office Small Business Edition 2003 lub Office Professional Edition 2003 może pobrać Aktualizację programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager lub zamówić odpowiedni dysk CD, a następnie zainstalować to oprogramowanie.
  • Zamówienie może obejmować tylko jedną (1) kopię uzupełniającego dysku CD.
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia