Menu kategorii
 • Zarządzanie gadżetami systemu Windows

  Zarządzanie gadżetami systemu Windows

   Patryk Hoffman
  Patryk Hoffman
  00:00
  01.01.2010
  4125 wyświetleń

  Gadżety pulpitu to mini programy udostępnione przez system Windows. Są one przydatne, gdyż w wygodny sposób dostarczają przydatne wiadomości z świata albo ułatwiają dostęp do często używanych narzędzi.

  Gadżety systemu Windows możemy w bardzo prosty i wygodny sposób zarządzać. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy w wolny obszar pulpitu i wybrać pozycję Gadżety. Pojawi się nam główne okno do zarządzania gadżetami. Na środku pola wyświetlone są programy, które możemy użyć. Jeżeli klikniemy którykolwiek mini program i wybierzemy w dolnym pasku obszaru Pokaż szczegóły, odsłonią się nam informacje o danym programie. W górnym pasku okienka możemy wpisać nazwę interesującego nas gadżetu, którego chcemy wyszukać.

  Gadzety

  Jeżeli zamierzamy pobrać dodatkowe gadżety, należy nacisnąć pozycję Pobierz więcej gadżetów w trybie online. Przekieruje nas na oficjalną stronę Microsoft, gdzie klikając Pobierz pod interesującym nas gadżecie dodamy go do okna zarządzania gadżetami. Można również wyszukać programy na innych stronach w sieci.

  Strona Gadzety


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Personalizacja środowiska