Zapraszamy na dev.js Summit (online), największą polską konferencję poświęconą JavaScript i Front-endowi

Zapraszamy na dev.js Summit (online), największą polską konferencję poświęconą JavaScript i Front-endowi

 CentrumXP
CentrumXP
18:31
16.08.2021
1937 wyświetleń

Zapraszamy na dev.js Summit (online), czyli największą polską konferencję poświęconą JavaScript i Front-endowi, w formie wydarzenia online, które odbędzie się 14 października 2021 r. Najważniejszą wartością konferencji będzie wysoki poziom merytoryczny prezentacji technicznych. Z przyjemnością ogłaszamy, że portal CentrumXP objął wydarzenie swoim patronatem medialnym!

Konferencja skierowana jest do architektów, senior i medium deweloperów w technologiach webowych. Dev.js Summit zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez topowe postaci z polskiego świata JavaScript oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się tym językiem programowania w Polsce. Podczas wydarzenia odbędą się również Wirtualne Targi Pracy, na których będzie można spotkać renomowane firmy z branży IT na ich dedykowanych wirtualnych stoiskach.

dev.js Summit

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne.
Link do rejestracji na wydarzenie: https://devjssummit.pl/

Ze względu na sytuację panującą na świecie konferencja odbędzie się w formie online. Organizatorzy spodziewają się ok. 2000 uczestników. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://devjssummit.pl/

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne