Xbox i The FA łączą siły, aby promować wspólną filozofię

Xbox i The FA łączą siły, aby promować wspólną filozofię

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
09:44
01.09.2021
1450 wyświetleń

Marka Xbox została oficjalnym partnerem angielskich drużyn piłkarskich. Współpraca od hasłem When Everybody Play, We All Win będzie obejmować wszystkie zespoły męskie, żeńskie i sekcję esportową. Informacja jest bardzo lakoniczna, a więcej szczegółów ma zostać przedstawionych w przyszłości.

Angielski związek piłki nożnej (The FA) chce, aby współpraca z Microsoftem i marką Xbox zwróciła uwagę na inkluzywność. Pod tym słowem kryje się nie tylko filozofia marki Xbox i szeroka dostępność gier, ale również codzienna działalność The FA, skupiająca się nie tylko na codziennym zarządzaniu angielskim futbolem, ale zwracająca uwagę na dostępność futbolu dla wszystkich bez względu na płeć, pochodzenie, kolor skóry lub orientację seksualną.

Zależy nam na usuwaniu barier i zachęcaniu ludzi do czerpania radości z gry. Xbox to platforma łącząca miliony ludzi na całym świecie w jednym miejscu, podobnie jak piłka nożna. Angielska federacja kieruje się wartościami podobnymi do naszych, dlatego przez tę współpracę chcemy promować pozytywne emocje i łączyć fanów gier oraz piłki nożnej na całym świecie.

- skomentował Marcos Waltenberg, dyrektor działu partnerstwa Xbox

Na razie nie wiadomo, na czym konkretnie ta współpraca ma polegać. Wiemy jedynie, że umowa została podpisana. Microsoft zapowiada, że będzie to współpraca na bardzo szeroką skalę i wkrótce zostaną przedstawione wszystkie szczegóły.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.microsoft.com/en-gb/2021/08/30/xbox-becomes-official-gaming-partner-of-englands-football-teams/

Polecamy również w kategorii Xbox