Menu kategorii
 • Wreszcie będziemy mogli nadać własne nazwy wirtualnym pulpitom w Windows 10

  Wreszcie będziemy mogli nadać własne nazwy wirtualnym pulpitom w Windows 10

   Wojciech Błachno
  Wojciech Błachno
  07:24
  18.09.2019
  2078 wyświetleń

  Microsoft jednak słucha swoich użytkowników, choć wielu z nich może odnieść wręcz przeciwne wrażenie. Prawda jest taka, że Centrum opinii powstało nie bez powodu, a ostatnio przeszło metamorfozę, by jeszcze bardziej ułatwić kontakt między gigantem a użytkownikami jego oprogramowania. Jednym z najnowszych owoców tej komunikacji jest ogłoszona właśnie, nowa opcja nadawania nazw wirtualnym pulpitom.

  Do tej pory oznaczone były jedynie jako Pulpit nr 1, Pulpit nr 2 itd. Niezbyt intuicyjne, a w sytuacji, gdy utworzyliśmy kilka pulpitów, identyfikacja tego właściwego tylko po cyferce nie jest prostym zadaniem. Na szczęście wraz z kompilacją 18963 (czyli nadchodzącym 19H2) wreszcie będziemy mogli nadać im własne nazwy. Gigant poinformował o tej nowości na Twitterze. Jeśli testujecie najbliższą aktualizację Dziesiątki, to już teraz możecie sprawdzić tę nową funkcję.

  Pozostaje jeszcze jedna ważna kwestia, dotycząca przydatności wirtualnych pulpitów. Korzystacie z tej opcji w Windows 10? Czy faktycznie jest ona praktyczna? Dajcie znać w komentarzach!


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.onmsft.com/news/you-can-name-your-virtual-desktops-in-windows-10-thanks-to-user-feedback

  Polecamy również w kategorii Windows 10