Windows XP Home Edition - połączenia

Windows XP Home Edition - połączenia

 Microsoft
Microsoft
00:00
23.03.2006
0 komentarzy
8798 wyświetleń

Aby ułatwić użytkownikowi połączenie z tym, co dla niego najważniejsze, Windows XP Home Edition udostępnia szereg różnych funkcji w zakresie połączeń. Teraz możesz komunikować się z przyjaciółmi i rodziną korzystając z programu Instant Messaging lub udostępniać swoje zdjęcia w sieci dowolnej osobie.

W ramach połączeń można również udostępniać swoje drukarki, pliki lub połączenie internetowe innych członkom rodziny lub kolegom. W tym celu Windows XP Home Edition udostępnia wygodnego kreatora konfiguracji sieciowej umożliwiającego łatwą konfigurację sieci domowej oraz funkcję udostępniania połączenia internetowego, umożliwiającą dzielenie jednego łącza internetowego. Teraz dzieci mogą grać na komputerze, gdy Ty odbierasz pocztę elektroniczną lub przeglądasz sieć. Połączenia to jednak o wiele więcej. Windows XP Home Edition umożliwia podłączenie urządzeń takich jak odtwarzacz MP3, organizator, lub telefon komórkowy.

Bez względu na Twoje potrzeby w zakresie połączeń, Windows XP Home Edition na pewno im sprosta.

Kreator konfiguracji sieciowej
Kreator konfiguracji sieciowej umożliwia konfigurację sieci domowej, udostępniania drukarek, plików i połączeń internetowych. Utworzenie spersonalizowanej sieci domowej ułatwi udostępnianie tych samych zasobów, takich jak drukarki czy faksy, komputerom w domu.

Kreator konfiguracji sieciowej

Udostępnianie połączenia internetowego
Umożliwia wielu komputerom w domu jednoczesny dostęp do Internetu przy wykorzystaniu jednego łącza szerokopasmowego lub komutowanego. Teraz nie musisz się już martwić o tracenie cennego czasu czekając na swoją kolej w korzystaniu z sieci.

Udostępnianie połączenia internetowego

Zdalny pulpit
Dzięki Windows XP Home Edition, możesz w domu korzystać z pulpitu Windows XP Professional swojego komputera w pracy.

Kreator publikacji sieciowej
Ułatwia publikację obrazów, wideo i innych plików w sieci, tak by były dostępne dla znajomych i rodziny.

Kreator publikacji sieciowej

Internet Explorer
Windows XP Home Edition jest wyposażony w przeglądarkę Internet Explorer 6 wraz z technologiami sprawiającymi, iż przeglądanie sieci staje się zupełnie nowym doświadczeniem.

Internet Explorer


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Home Edition

Komentarze

Skomentuj

Autor