Windows 10 Insider Preview z nowym buildem 16296 dla PC

Windows 10 Insider Preview z nowym buildem 16296 dla PC

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
05:12
23.09.2017
3221 wyświetlenie

RTM coraz bliżej! 17 października nastąpi światowa premiera Windows 10 Fall Creators Update, a tymczasem aktualizacja jest dopracowywana w kompilacjach Insider Preview. Te wypuszczane są ostatnio wyjątkowo często, zwykle zawierając tylko kilka poprawek. Tak też wygląda zawartość kompilacji 16296 wydanej w pierścieniu szybkich aktualizacji (Fast Ring). Poniżej prezentujemy jej zawartość.

16296

Lista zmian w kompilacji 16296 dla PC

  • Rozwiązano problem z Hyper-V, który nie mógł utworzyć maszyny wirtualnej na dysku sieciowym innych producentów;
  • Rozwiązano problem występujący przez kilka minut po czystej instalacji builda w języku innym niż angielski - wiele natywnych aplikacji mogło przez ten czas przybierać nazwy angielskie;
  • Rozwiązano problem z aplikacjami gier używającymi WebView i w dużym stopniu polegającymi na Canvas HTML, które mogły mieć niespodziewanie niski współczynnik fps w ostatnich buildach.
  • W tej kompilacji nie można instalować dodatkowych pakietów językowych. Zainstalowane wcześniej pakiety pozostają nienaruszone.

Niewielka liczba zmian na liście nie musi rzecz jasna oznaczać braku zmian "podskórnych". Fall Creators Update jest obecnie stabilizowany przed ostatecznym wydaniem i jego twórcy skupiają się na poprawkach, które często nie muszą być odnotowywane.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.windows.com/windowsexperience/2017/09/22/announcing-windows-10-insider-preview-build-16296-pc/

Polecamy również w kategorii Windows Insider