Widok podzielony dotarł już do Skype w wersji 8.33.76

Widok podzielony dotarł już do Skype w wersji 8.33.76

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:46
23.10.2018
1902 wyświetlenia

Jak być może pamiętacie, na początku sierpnia Microsoft wstrzymał plany odesłania Skype w wersji 7.0 na emeryturę, by udoskonalić nową wersję 8.0. Wersja ta, początkowo mocno niedopracowana i wybrakowana, ma szansę stać się dużo lepsza od swojej poprzedniczki i zadowolić fanów "starego" Skype. Jedną z najbardziej oczekiwanych funkcji jest podzielony widok okien. Opcję tę mogą już sprawdzić Skype Insiderzy.

Podzielony widok okien w Skype dla Windows 10 pozwala zobaczyć wiele okien czatu w tym samym czasie. Można też powiedzieć, że dzięki temu widokowi Skype przestaje być monolitem - poszczególne okienka można po prostu ustawiać w różnych miejscach, minimalizować je etc. Było kilka kluczowych funkcji, których nie dokończyliśmy dodawać do nowego Skype'a (wersja 8+) - przyznał w sierpniu Microsoft. Jak widać, zmiany te są już konsekwentnie wprowadzane.

Dodanie nowego trybu do rozwojowej wersji komunikatora zaobserwował włoski portal Aggiornamenti Lumia. Zmiana jest obecna w wersji 8.33.76, którą mogą pobrać Skype Insiderzy. Odnotowano ją również na liście zmian: Od dziś możecie otwierać jednocześnie wiele czatów Skype. Po prostu połączcie się z Ustawieniami i aktywujcie nowy tryb widoku podzielonego.

Oczywiście nie znaczy to, że Skype nagle stanie się rozczłonkowany i będzie tak wyglądał zawsze. Tryb podzielonego widoku jest opcjonalny i jeśli nam nie odpowiada, zawsze możemy zostać przy widoku klasycznym.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/split-window-view-mode-now-here-for-skype-insiders/

Polecamy również w kategorii Skype