Menu kategorii
 • W tym tygodniu zabraknie nowej kompilacji Redstone 5

  W tym tygodniu zabraknie nowej kompilacji Redstone 5

   Łukasz Klimkiewicz
  Łukasz Klimkiewicz
  14:21
  24.05.2018
  1534 wyświetlenia

  W tym tygodniu nie zostanie udostępniona nowa kompilacja Windows 10 Insider Preview w ramach Redstone 5. Taką wiadomość wysłała Dona Sarkar za pośrednictwem Twittera. Decyzja jest związana z wciąż trwającymi pracami nad poprawieniem poprzednich błędów oraz zbliżającym się długim weekendem w Stanach Zjednoczonych. Prace nad rozwojem Windows Sets i aplikacji Your Phone wciąż trwają.

  W tym tygodniu zabraknie nowej kompilacji Redstone 5

  Dona Sarkar, dyrektor programu Windows Insider, na Twitterze poinformowała członków programu Insider, że w związku z natłokiem obowiązków programistów i zbliżającym się długim weekendem, a co za tym idzie również urlopami, nowa kompilacja Redstone 5 nie zostanie wydana. Należy się więc spodziewać, że kolejne aktualizacje w programie Windows Insider, szczególnie w kręgach Fast oraz Skip Ahead, zostaną udostępnione w przyszłym tygodniu.

  Ostatnia kompilacja Redstone 5 o numerze 17672 została wydana w ubiegłym tygodniu. Zmiany dotyczyły usprawnień działania Windows Security Center, Microsoft Edge oraz Timeline. Wciąż trwają pracę nad rozwojem funkcji Windows Sets, ale wciąż nie wiadomo czy będzie ona częścią dużej jesiennej aktualizacji Windows 10. Microsoft zapowiada również, że w niedługim czasie wydana zostanie stabilna wersja aplikacji Your Phone, mającej zrewolucjonizować doświadczenie wymiany danych między telefonami z Androidem oraz iOS a Windows 10.

  Aktualizacja: Nowa kompilacja mimo wszystko się ukazała! W tym artykule szczegółowo przedstawiamy jej zawartość.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.onmsft.com/news/no-new-windows-10-insider-build-this-week-as-microsoft-deals-with-rollback-issues

  Polecamy również w kategorii Windows 10