Usuwanie zdjęć na smartfonie bezpośrednio w aplikacji Twój telefon

Usuwanie zdjęć na smartfonie bezpośrednio w aplikacji Twój telefon

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
13:46
07.07.2020
919 wyświetleń

Aplikacja Twój telefon od początku była w dużej mierze zorientowana na zdjęcia. Zaczęło się od synchronizacji, dostępu z poziomu aplikacji i możliwości ich przerzucania z pamięci smartfona do komputera. Do tej pory brakowało jednak pewnej ważnej funkcjonalności — prostego usuwania zdjęć poprzez aplikację.

Jak pokazuje Aggiornamenti Lumia, funkcja ta trafiła już do testów. Podczas przeglądania zdjęć z rolki aparatu w aplikacji pozwala ona szybko je usuwać. Wystarczy stuknąć przycisk "Usuń" ("Delete" na animacji poniżej) i poczekać na wykonanie operacji, która może trwać dłużej niż przy jej wykonaniu bezpośrednio na telefonie. Tak czy inaczej autorzy włoskiego portalu twierdzą, że usuwanie działa tak, jak powinno. Zobaczcie sami.

Inna drobna zmiana to opcja "Przypnij do paska startowego" ("Pin app to taskbar") dodana do menu bocznego aplikacji. Bardzo możliwe, że powyższe nowości trafią do testowych aktualizacji Twojego telefonu w którejś z najbliższych kompilacji Windows 10 Insider Preview, możliwe nawet, że w tym tygodniu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsofts-your-phone-is-getting-a-cool-photo-curation-feature/

Polecamy również w kategorii Oprogramowanie