Usprawnienia klawiatury, ekranu i baterii w aktualizacji firmware'u Surface Laptop 3

Usprawnienia klawiatury, ekranu i baterii w aktualizacji firmware'u Surface Laptop 3

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
13:26
28.09.2020
816 wyświetleń

Surface Laptop 3, który swoją premierę miał 11 miesięcy temu, zaliczył kolejną już aktualizację firmware'u. Jak zawsze ma ona na celu poprawę komfortu korzystania z urządzenia dzięki poprawkom błędów i usprawnieniom działania. Tym razem aktualizacje skupiają się na jasności ekranu, stabilności urządzenia, żywotności baterii, klawiaturze i aplikacji Surface.

Nazwa w Windows Update Nazwa w Menedżerze urządzeń Lista zmian
Surface – Firmware – 7.124.140.0 Surface UEFI – Firmware Rozwiązuje problemy związane z automatycznym dostosowywaniem jasności ekranu przy słabym oświetleniu.
Surface – Firmware – 14.310.139.0 Surface System Aggregator – Firmware Poprawia stabilność urządzenia i niezawodność baterii.
Surface – System devices – 6.94.139.0 Surface Integration Service Device – System devices Poprawia niezawodność związaną z doświadczeniem aplikacji Surface.
Surface – Firmware – 14.102.139.0 Surface Keyboard – Firmware Rozwiązuje problemy z powtarzaniem się naciśnięć klawiszy.

Aktualizacja firmware'u jest dostępna dla Surface Laptop 3 w wariancie z procesorem Intel. Jak zwykle można ją pobrać, udając się do Ustawień > Aktualizacja i zabezpieczenia > Windows Update i klikając "Sprawdź aktualizacje".


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-surface-laptop-3-receive-firmware-update-2/

Polecamy również w kategorii Surface Laptop